PILOXING SSP

Piloxing® je cvičební program, který spojuje dva zdánlivě nespojitelné sporty – pilates a box. A z každého si vybere to nejlepší.

Piloxing® se stal velice zábavným fitness sportem, ze kterého ustupuje nudný stereotyp a přináší stále něco nového, nevídaného. Pryč se starým aerobikem, na trůn s novými pohyby, které mají podle Vievecy Jensen spojovat křehkost a něžnost ženy s její nezávislostí a tvrdostí.  Zatímco pilates má zvyšovat pevnost a pružnost svalů bez nárůstu jejich objemu a většinou při cvičení nejsou znát větší váhové úbytky, při boxu musí být tělo absolutně zpevněné, používají se pevné a přesné údery a nohy jsou neustále v pohybu. Proto se při boxu na rozdíl od pilates znatelně zvýší tep a začnou se spalovat tuky. Piloxing® je vymyšlený chytře, pohyby pilates protahují tělo, box spaluje tuky. Odměnou se stane hezká štíhlá zpevněná postava.

Piloxing® je jako dynamická střídavá hra. Pomalé kontrolované pohyby střídají energické silné údery. Změny probíhají pomalu a postupně, takže má člověk možnost tělo správně nasměrovat. Jako doplněk se používají zátěže na rukou v podobě rukavic, upevňovaných na suchý zip.

Piloxing® působí jako aerobní i silový trénink současně. Některé cvičení je ladné jako při baletu, jiné energické a dravé, chvíli se cvičí i na podložce. Během piloxingu® se také tancuje na výbušnou a dynamickou hudbu,která dokonale splývá s každým pohybem , takže některé účastnice berou trénink jako energický doping, na kterém se nažhaví i unaví současně.

A na jakých partiích tento sport pracuje? Viveca Jensen slibuje ploché a pevné bříško, zmenšení objemu stehen a hýždí a celkový štíhlejší profil, který slouží k lepšímu držení těla. Mimo to účastníci odhalí své dramatické zvýšení síly a flexibility a významné rozdíly ve své energické hladině.


REZERVACE - ZRUŠENO!!!

CENÍK

jednorázový vstup  - Kč
10+2 vstupy zdarma (platnost 4 měsíce)  - Kč

TATRA FIT

Sportovní centrum v Kopřivnici, které nabízí skupinové cvičení, individuální cvičení, soukromou posilovnu, masáže a další. Specializujeme se na zdravý pobyb a metodu Spirální stabilizace páteře - SM Systém. Pořádame kurzy pro fyzioterapeuty, maséry, trenéry i veřejnost.

OTEVÍRACí DOBA

Pondělí: dle objednávky
Úterý: dle objednávky
Středa: dle objednávky
Čtvrtek: dle objednávky
Pátek: dle objednávky
Sobota: dle objednávky
Neděle: dle objednávky

Ochrana osobních údajů
Obchodní podmínky
Doprava a platba

KONTAKT

TATRA FIT
Suterén Interhotelu TATRA
Záhumenní 1161/3A,
742 21 Kopřivnice

  info@tatrafit.cz
  +420 774 641 773

ONLINE PLATBY

Copyright 2015-2022 © TATRAFIT.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.