PILOXING SSP

Piloxing® je cvičební program, který spojuje dva zdánlivě nespojitelné sporty – pilates a box. A z každého si vybere to nejlepší.

Piloxing® se stal velice zábavným fitness sportem, ze kterého ustupuje nudný stereotyp a přináší stále něco nového, nevídaného. Pryč se starým aerobikem, na trůn s novými pohyby, které mají podle Vievecy Jensen spojovat křehkost a něžnost ženy s její nezávislostí a tvrdostí.  Zatímco pilates má zvyšovat pevnost a pružnost svalů bez nárůstu jejich objemu a většinou při cvičení nejsou znát větší váhové úbytky, při boxu musí být tělo absolutně zpevněné, používají se pevné a přesné údery a nohy jsou neustále v pohybu. Proto se při boxu na rozdíl od pilates znatelně zvýší tep a začnou se spalovat tuky. Piloxing® je vymyšlený chytře, pohyby pilates protahují tělo, box spaluje tuky. Odměnou se stane hezká štíhlá zpevněná postava.

Piloxing® je jako dynamická střídavá hra. Pomalé kontrolované pohyby střídají energické silné údery. Změny probíhají pomalu a postupně, takže má člověk možnost tělo správně nasměrovat. Jako doplněk se používají zátěže na rukou v podobě rukavic, upevňovaných na suchý zip.

Piloxing® působí jako aerobní i silový trénink současně. Některé cvičení je ladné jako při baletu, jiné energické a dravé, chvíli se cvičí i na podložce. Během piloxingu® se také tancuje na výbušnou a dynamickou hudbu,která dokonale splývá s každým pohybem , takže některé účastnice berou trénink jako energický doping, na kterém se nažhaví i unaví současně.

A na jakých partiích tento sport pracuje? Viveca Jensen slibuje ploché a pevné bříško, zmenšení objemu stehen a hýždí a celkový štíhlejší profil, který slouží k lepšímu držení těla. Mimo to účastníci odhalí své dramatické zvýšení síly a flexibility a významné rozdíly ve své energické hladině.


REZERVACE

CENÍK

jednorázový vstup 109 Kč
12x vstup (platnost 4 měsíce) 1090 Kč

TATRA FIT

Sportovní centrum, které nabízí skupinové cvičení, individuální cvičení, saunu, masáže a další. Specializujeme se na zdravý pobyb a metodu Spirální stabilizace páteře - SM Systém. Pořádame kurzy pro fyzioterapeuty, maséry, trenéry i veřejnost.

OTEVÍRACí DOBA

Pondělí: 16:00 - 19:30
Úterý: 16:00 - 19:30
Středa: 16:00 - 20:30
Čtvrtek: 16:00 - 20:30
Pátek: 16:00 - 19:30
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Ochrana osobních údajů
Obchodní podmínky
Doprava a platba

KONTAKT

TATRA FIT
Suterén Interhotelu TATRA
Záhumenní 1161/3A,
742 21 Kopřivnice

  info@tatrafit.cz
  +420 774 641 773

ONLINE PLATBY

Copyright 2015-2020 © TATRAFIT.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.