Dětské kroužky

JUMPING KIDS

Jumping Kids je zábavné a hravé skupinové cvičení pro děti na trampolínkách pod vedením certifikovaného trenéra. Jedná se o dynamický kondiční sport využívající speciální trampolínky. Kondice, koordinace, posílení a soustředění je zábavnou formou. Pro děti od 8 do 14 let.

Pozastaveno 

ZDRAVÁ Záda Dětí

Cílem cvičení je naučit děti hravou formou základní cviky SM Systému, uvědomění pohybu lopatky, celkového držení těla a zapojení klenby nožní. Zpevnění středu těla, disbalance, skolióza, kompenzace jednostranného přetížení a plochá noha.Pro děti od 8-11 let a 12-16 let.

Pozastaveno

TABATA JUNIOR TEAM

Tabata je intenzivní a intervalové cvičení, díky kterému si zlepšíte fyzičku, zároveň i sílu a účinně spálíte velké množství kalorií. Základem Tabaty je vždy osm opakování na každou svalovou partii, přičemž dvacet sekund cvičíte a deset sekund odpočíváte. Tabata je vhodná pro všechny a to především proto, že intenzitu cvičení si můžete přizpůsobit vašim individuálním možnostem. Pro náctileté.

Pozastaveno 

Kompenzace Sportovců

Každý sport jednostranně přetěžuje tělo, proto nabízíme kompenzaci jednostranného přetížení speciálně pro sportovce. Speciální cviky pro protažení svalů zkrácených a posílení svalů ochablých. Tím se snažíme vytvořit svalovou balanci a zvětšení rozsahu pro pohyb. Získejte náskok před konkurencí v daném  sportu. Nejlepší způsob jak předejít zranění, bolestem zad a kloubů. 

dle domluvy

CENÍK

Ceny se vztahují na jeden konkrétní den v týdnu za pololetí (4 měsíce - říjen až leden, únor až květen)

ZDRAVÁ ZÁDA DĚTÍ   -Kč
JUMPING KIDS  -Kč
TABATA JUNIOR   -Kč

TATRA FIT

Sportovní centrum v Kopřivnici, které nabízí skupinové cvičení, individuální cvičení, soukromou posilovnu, masáže a další. Specializujeme se na zdravý pobyb a metodu Spirální stabilizace páteře - SM Systém. Pořádame kurzy pro fyzioterapeuty, maséry, trenéry i veřejnost.

OTEVÍRACí DOBA

Pondělí: dle objednávky
Úterý: dle objednávky
Středa: dle objednávky
Čtvrtek: dle objednávky
Pátek: dle objednávky
Sobota: dle objednávky
Neděle: dle objednávky

Ochrana osobních údajů
Obchodní podmínky
Doprava a platba

KONTAKT

TATRA FIT
Suterén Interhotelu TATRA
Záhumenní 1161/3A,
742 21 Kopřivnice

  info@tatrafit.cz
  +420 774 641 773

ONLINE PLATBY

Copyright 2015-2022 © TATRAFIT.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.