Další služby

Cílem cvičení je naučit děti hravou formou základní cviky SM Systému, uvědomění pohybu lopatky, celkového držení těla a zapojení klenby nožní. Zpevnění středu těla, disbalance, skolióza, kompenzace jednostranného přetížení a plochá noha.Pro děti od 8-11 let a 12-16 let.

pondělí a středa 16:30 - 17:30

TABATA JUNIOR TEAM

Tabata je intenzivní a intervalové cvičení, díky kterému si zlepšíte fyzičku, zároveň i sílu a účinně spálíte velké množství kalorií. Základem Tabaty je vždy osm opakování na každou svalovou partii, přičemž dvacet sekund cvičíte a deset sekund odpočíváte. Tabata je vhodná pro všechny a to především proto, že intenzitu cvičení si můžete přizpůsobit vašim individuálním možnostem. Pro náctileté.

středa 17:00 - 18:00

Kompenzace Sportovců

Každý sport jednostranně přetěžuje tělo, proto nabízíme kompenzaci jednostranného přetížení speciálně pro sportovce. Speciální cviky pro protažení svalů zkrácených a posílení svalů ochablých. Tím se snažíme vytvořit svalovou balanci a zvětšení rozsahu pro pohyb. Získejte náskok před konkurencí v daném  sportu. Nejlepší způsob jak předejít zranění, bolestem zad a kloubů. 

dle domluvy

CENÍK

Ceny se vztahují na jeden konkrétní den v týdnu za pololetí (4 měsíce - říjen až leden, únor až květen)

ZDRAVÁ ZÁDA DĚTÍ 899 Kč
JUMPING KIDS 849 Kč
TABATA JUNIOR 849 Kč

TATRA FIT

Sportovní centrum v Kopřivnici, které nabízí skupinové cvičení, individuální cvičení, soukromou posilovnu, masáže a další. Specializujeme se na zdravý pobyb a metodu Spirální stabilizace páteře - SM Systém. Pořádame kurzy pro fyzioterapeuty, maséry, trenéry i veřejnost.

OTEVÍRACí DOBA

Pondělí: dle objednávky
Úterý: dle objednávky
Středa: dle objednávky
Čtvrtek: dle objednávky
Pátek: dle objednávky
Sobota: dle objednávky
Neděle: dle objednávky

Ochrana osobních údajů
Obchodní podmínky
Doprava a platba

KONTAKT

TATRA FIT
Suterén Interhotelu TATRA
Záhumenní 1161/3A,
742 21 Kopřivnice

  info@tatrafit.cz
  +420 774 641 773

ONLINE PLATBY

Copyright 2015-2022 © TATRAFIT.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.